Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Ostrovní solární systémy
  3. Solární ostrovní systém 100Wp/12V bez akumulátoru

Solární ostrovní systém 100Wp/12V bez akumulátoru

Solární systém 100Wp bez akumulátoru Optimálně navržený solární systém pro místa bez elektrické energie. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a p... celý popis
Dostupnost
3-5 dní
Běžná cena
6 700 Kč
5 999 Kč
4 958 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:35
Kompletní specifikace

Solární systém 100Wp bez akumulátoru

Optimálně navržený solární systém pro místa bez elektrické energie. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky.

Tento systém pracuje se systémovým napětím 12V.

Solární systém obsahuje tyto komponenty:
1x Solární panel Victron Energy 100Wp 12V
1x PWM solární regulátor 10A
1x Displej MT-50 k regulátoru PWM
1x Sada 4ks "Z" držáků pro uchycení panelu na střechu
1x Pojistný odpojovač akumulátoru 32A + 2x náhradní pojistka

Kolik energie dokáže vyrobit tento solární systém?
Průměrná denní výroba energie:
v lednu cca 100 Wh/den
v březnu cca 250Wh/den
v květnu cca 370Wh/den
v červnu cca 370 Wh/den
v září cca 300 Wh/den
v listopadu cca 120 Wh/den

Za celý rok dokáže systém vyrobit cca 95 kWh.

Jak vybrat správný solární systém?

Spotřebu jednotlivých přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech vynásobíme počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková potřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než 370 Wh, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. U každého systému najdete průměrný počet Wh, které vybraný solární systém průměrně vyrobí za den. Samozřejmě je potřeba zohlednit, jestli systém je využíván každý den, nebo pouze víkendově, či sezónně. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Solární systém neobsahuje kabeláž, konektory pro připojení kabeláže k panelu a svorky pro připojení k akumulátoru, což jsou komponenty nutné pro funkční kompletaci systému. Pokud budete mít zájem o tyto komponenty, sdělte nám prosím jejich délku, případně počet (v poznámce objednávky). Na základě délky kabelu zvolíme jeho vhodný průřez. Použitím dostatečného průřezu zabráníme možným zbytečným ztrátám, které vznikají díky vysokým proudům v systému.

Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpojovač (je součástí dodávky), který chrání proti zkratu na baterii. Pokud máte zájem, v naší nabídce naleznete i další druhy DC jištění, rádi vám poradíme jak systém zabezpečit jak na straně panelů (přepěťová ochrana + DC jistič), tak na straně DC výstupu (DC jistič). V případě zájmu nás kontaktujte.

Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.