Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Ostrovní solární systémy
  3. Solární ostrovní systém 1140Wp/24V

Solární ostrovní systém 1140Wp/24V

Optimálně navržený solární systém 1140Wp za zvýhodněnou cenu. Solární systém 1140Wp pro místa bez elektrické energie. Jedná se o jeden z nejčastěji pr... celý popis
Dostupnost
3-5 dní
Příplatek doprava velký solární set, neplatí pro osobní odběr
2 400 Kč
53 990 Kč
44 620 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:Wp1140
Kompletní specifikace

Optimálně navržený solární systém 1140Wp za zvýhodněnou cenu.

Solární systém 1140Wp pro místa bez elektrické energie. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky. Doporučujeme všem zákazníkům.

Tento systém pracuje se systémovým napětím 24V.

Solární systém obsahuje tyto komponenty:
4x Solární panel Amerisolar 285Wp
1x Solární regulátor MPPT 100VDC/40A/12V série XTRA XDS2
2x Solární akumulátor Victron Energy GEL Deep Cycle 220Ah/12V
1x Slučovací konektrory MC4 pár
1x DC jistič 25A
1x Pojistný odpínač k baterii 50A

Kolik energie dokáže vyrobit tento solární systém?
Průměrná denní výroba energie
v lednu cca 1080 Wh/den
v březnu cca 2696 Wh/den
v květnu cca 3992 Wh/den 
v červnu cca 3992 Wh/den
v září cca 3240 Wh/den
v listopadu cca 1296 Wh/den

Za celý rok dokáže systém vyrobit cca 1020 kWh. 

Jak vybrat správný solární systém?

Spotřebu jednotlivých přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech vynásobíme počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková potřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než výše uvedené hodnoty, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. U každého systému najdete průměrný počet Wh, které vybraný solární systém průměrně vyrobí za den. Samozřejmě je potřeba zohlednit, jestli systém je využíván každý den, nebo pouze víkendově, či sezónně. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Solární systém neobsahuje kabeláž pro připojení regulátoru k panelu a svorky či oka pro připojení k akumulátoru, což jsou komponenty nutné pro funkční kompletaci systému. Pokud budete mít zájem o tyto komponenty, na základě délky kabelů doporučíme jeho vhodný průřez a případně další komponenty. Použitím dostatečného průřezu zabráníme možným zbytečným ztrátám, které vznikají díky vysokým proudům v systému. 

Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpínač (je součástí dodávky), který chrání proti zkratu na baterii. Pokud máte zájem, v naší nabídce naleznete i další druhy DC jištění, rádi vám poradíme jak systém zabezpečit jak na straně panelů (přepěťová ochrana + DC jistič) , tak na straně DC výstupu (DC jistič). V případě zájmu nás kontaktujte.

Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz