Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Ostrovní solární systémy
  3. Solární ostrovní systém 570Wp/12V

Solární ostrovní systém 570Wp/12V

Solární systém 570Wp za zvýhodněnou cenu je optimálně navržený pro místa bez elektrické energie. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaný... celý popis
Dostupnost
3-5 dní
Příplatek doprava velký solární set, neplatí pro osobní odběr
1 000 Kč
30 625 Kč
25 310 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:570WpO
Kompletní specifikace

Solární systém 570Wp za zvýhodněnou cenu je optimálně navržený pro místa bez elektrické energie. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky. Doporučujeme všem zákazníkům. 

Tento systém pracuje se systémovým napětím 12V.

Solární systém obsahuje tyto komponenty:
2x Solární panel Amerisolar 285Wp (rozměry 1 panelu: 1685x992x35mm)
1x Solární regulátor MPPT 100VDC/40A/12V série XTRA XDS2
1x Solární akumulátor Victron Energy GEL Deep Cycle 220Ah/12V
1x DC jistič 20A
1x Pojistný odpínač k baterii 50A

Kolik energie dokáže vyrobit tento solární systém?
Průměrná denní výroba energie
v lednu cca 540 Wh/den
v březnu cca 1348 Wh/den
v květnu cca 1996 Wh/den 
v červnu cca 1996 Wh/den
v září cca 1620 Wh/den
v listopadu cca 648 Wh/den

Za celý rok dokáže systém vyrobit cca 510 kWh. 

Jak vybrat správný solární systém?

Spotřebu jednotlivých přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech vynásobíme počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková potřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než výše uvedené hodnoty, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. U každého systému najdete průměrný počet Wh, které vybraný solární systém průměrně vyrobí za den. Samozřejmě je potřeba zohlednit, jestli systém je využíván každý den, nebo pouze víkendově, či sezónně. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Solární systém neobsahuje kabeláž pro připojení regulátoru k panelu a svorky či oka pro připojení k akumulátoru, což jsou komponenty nutné pro funkční kompletaci systému. Pokud budete mít zájem o tyto komponenty, na základě délky kabelů doporučíme jeho vhodný průřez a případně další komponenty. Použitím dostatečného průřezu zabráníme možným zbytečným ztrátám, které vznikají díky vysokým proudům v systému. 

Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpínač (je součástí dodávky), který chrání proti zkratu na baterii. Pokud máte zájem, v naší nabídce naleznete i další druhy DC jištění, rádi vám poradíme jak systém zabezpečit jak na straně panelů (přepěťová ochrana + DC jistič) , tak na straně DC výstupu (DC jistič). V případě zájmu nás kontaktujte.

Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.

Spolu se solárním systémem dostanete podrobný návod s popisem jednotlivých komponent a schéma zapojení celého solárního systému. 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz